IP54.80.157.133
Start Szkolenia SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

25 listopada 2012 r. na terenie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnie odbył się egzamin z zakresu kursu ratownictwa technicznego dla druhów OSP z terenu powiatu obornickiego. Egzamin przeprowadziła

komisja na czele, której stał Dowódca Jednostki Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach asp. sztab. Jacek Wawrzyniak. Egzamin składał się z dwóch części: pierwsza składała się z testu, w którym uczestnicy kursu wykazali się wiedzą teoretyczną, drugi etap stanowił egzamin praktyczny, gdzie druhowie zademonstrowali posiadane umiejętności zdobyte podczas ćwiczeń prowadzonych przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach. W egzaminie udział wzięło 34 druhów, z których 33 osoby uzyskały wynikpozytywny.