facebook

Logowanie

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.

Statystyki

Dzisiaj164
Wczoraj479
Tydzień1016
Miesiąc8257
IP54.80.157.133
Zalogowani 0
Goście 94
Zarejestrowani 153
Online
-
Użytkowników : 4521
Artykułów : 856
Zakładki : 27
Odsłon : 714463
Start Szkolenia SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

 

25 listopada 2012 r. na terenie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnie odbył się egzamin z zakresu kursu ratownictwa technicznego dla druhów OSP z terenu powiatu obornickiego. Egzamin przeprowadziła

 

 

komisja na czele, której stał Dowódca Jednostki Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach asp. sztab. Jacek Wawrzyniak. Egzamin składał się z dwóch części: pierwsza składała się z testu, w którym uczestnicy kursu wykazali się wiedzą teoretyczną, drugi etap stanowił egzamin praktyczny, gdzie druhowie zademonstrowali posiadane umiejętności zdobyte podczas ćwiczeń prowadzonych przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach. W egzaminie udział wzięło 34 druhów, z których 33 osoby uzyskały wynikpozytywny.

 

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa