facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj232
Wczoraj339
Tydzień232
Miesiąc11991
IP3.236.223.106
Zalogowani 0
Goście 4
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Szkolenia SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

25 listopada 2012 r. na terenie Jednostki Ochotniczej Stra?y Po?arnej w Rogo?nie odby? si? egzamin z zakresu kursu ratownictwa technicznego dla druhw OSP z terenu powiatu obornickiego. Egzamin przeprowadzi?a

komisja na czele, ktrej sta? Dowdca Jednostki Ratowniczej Pa?stwowej Stra?y Po?arnej w Obornikach asp. sztab. Jacek Wawrzyniak. Egzamin sk?ada? si? z dwch cz??ci: pierwsza sk?ada?a si? z testu, w ktrym uczestnicy kursu wykazali si? wiedz? teoretyczn?, drugi etap stanowi? egzamin praktyczny, gdzie druhowie zademonstrowali posiadane umiej?tno?ci zdobyte podczas ?wicze? prowadzonych przez stra?akw z Komendy Powiatowej Pa?stwowej Stra?y Po?arnej w Obornikach. W egzaminie udzia? wzi??o 34 druhw, z ktrych 33 osoby uzyska?y wynikpozytywny.