IP3.140.198.173
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/og?oszenia

APEL Stra?aków OSP Murowana Go?lina:

Drodzy mieszka?cy, ostatnia noc nale?a?a niew?tpliwie do najci??szych w historii naszej gminy. Wielu mieszka?ców w wyniku po?aru straci?o dobytek swojego ?ycia oraz mo?liwo?? normalnego funkcjonowania. Zagro?enie zosta?o ju? za?egnane ale pozosta?o to co najtrudniejsze, czyli powrót do normalnego ?ycia. Na chwile obecn? potrzebne jest praktycznie wszystko. Mamy nadzieje, ?e w tych trudnych chwilach los waszych s?siadów nie b?dzie wam oboj?tny. Dla wszystkich, którzy mogliby udzieli? pomocy materialnej zosta? uruchomiony specjalny adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. na który mo?na przesy?a? oferty pomocy. W mailu prosimy poda?: imi? i nazwisko; nr telefonu; form? pomocy (w temacie wiadomo?ci - np. ?piwory, po?ywienie, kosmetyki, materia?y budowlane i inne). Dzi?ki temu b?dziemy mogli szybko przekaza? konkretn? pomoc do potrzebuj?cych!

Potrzebna jest te? pomoc finansowa. Zbiórk? pieni?dzy prowadzi stowarzyszenie KB Kator?nik Murowana Go?lina . Wszystkie wp?aty prosimy kierowa? na konto:

Stowarzyszenie KB Kator?nik Murowana Go?lina
BZ WBK 11 1090 1463 0000 0001 3206 8728.
z dopiskiem „WYBUCH GAZU”

Wszelkie informacje na temat zbiórek oraz informacje o
konkretnych potrzebach dost?pne s? na stronie Urz?du miasta:

Prosimy te? o udost?pnienie informacji dalej.