Menu użytkownika

IP54.158.219.248

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia 18-06-2016 ZABEZPIECZENIE DNI PRZEMYSŁA 2016

W dniu 18.06.2016r. w Rogoźnie na Targowisku Miejskim odbyły się Dni Przemysła organizowane przez RCK i Urząd Miejski w Rogoźnie. W zabezpieczeniu tej masowej imprezy uczestniczyli strażacy z terenu gminy Rogoźno z poszczególnych jednostek: OSP Rogoźno 4 wozy bojowe, OSP Parkowo, OSP Budziszewko i OSP Owieczki w sile 35 osób.Zadaniem strażaków było zabezpieczenie ulic miasta podczas przemarszu Orszaku, zabezpieczenie terenu wokół targowiska, organizowanie miejsc parkingowych i kierowanie na nie samochodów, kierowanie ruchem drogowym na terenach ulicy Nowej, Wąskiej, Długiej, Poprzecznej i Wielkiej Poznańskiej. Za wzorowe wykonanie przypisanych zadań i wykonywanie poleceń Serdecznie dziękuję wszystkim druhom i druhnom zabezpieczającym powyższą uroczystość!!!

Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP - dh Sebastian Rabsch