facebook

Menu użytkownika

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj448
Wczoraj781
Tydzień1229
Miesiąc9067
IP54.167.83.233
Zalogowani 0
Goście 17
Zarejestrowani 2
Online
-

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Użytkowników : 2
Artykułów : 905
Zakładki : 27
Odsłon : 775614
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia Straszny koszmar w dniu dzisiejszym tj. ok godz. 1:00 przeżyli strażacy jednostki OSP Kiszewo( KSRG).

Straszny koszmar w dniu dzisiejszym  tj. ok godz. 1:00 przeżyli strażacy jednostki OSP Kiszewo( KSRG). W wyniku zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożaru ich macierzystej remizy. Prawdopodobnie w wyniku pożaru samoczynnie załączyła się syrena poprzez DSP syrena alarmowa, która zbudziła miejscowych strażaków. Przybyli na alarm strażacy zauważyli kłęby dymu wydobywające się z wnętrza remizy. Natychmiast przystąpili do wyprowadzenia wozów bojowych z garażu i rozpoczęli akcję gaśniczą oraz powiadomili SK KP PSP w Obornikach. Dyżurny SK natychmiast zadysponował do zdarzenia zastępy GCBA 5/32 z JRG Oborniki i GLBA 0,2/4 z OSP Bąblin. W wyniku pożaru spłonęło zaplecze socjalne, mundury bojowe, pasy bojowe mundury MDP i KDP, telewizor, komputer oraz prawie doszczętnie sztandar jednostki. O jakiejkolwiek formie pomocy dla strażaków z Kiszewa, która na pewno będzie niezbędna, będziemy informowali na bieżąco.

"Sami pomagali, teraz proszą o pomoc"

Bez pomocy samorządu i darczyńców nie będziemy w stanie stanąć na nogi. Potrzebujemy sprzętu bojowego, ubrań, ale też farby czy tynki. Każda pomoc będzie dla nas niezwykle cenna - mówi Ireneusz Schilke Naczelnik jednostki.

Ci, którzy chcą pomóc strażakom, proszeni są o kontakt z naczelnikiem OSP Kiszewo pod numerem tel. 660 684 098.


ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa