Menu użytkownika

IP54.167.83.233

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia Nowa szatnia Strażaków gotowa !!!

W dniu 11 listopada 2014r. po uroczystych obchodach Święta Niepodległości w remizie OSP Rogoźno został oddany do użytku przedłużony garaż wraz z szatnią na ubiory bojowe strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. W przedłużonym garażu będą stały dwa wozy bojowe GLBA 0,2/0,4 Rt Ford Transit i GBA 2,5/16 Rt Star-Man. Wykonanie dość drogiej inwestycji nie byłoby możliwe poza środkami własnymi jednostki, które przekazał Zarząd OSP z Prezesem Romanem Jaśkowiakiem na czele, bez pomocy lokalnych firm które nieodpłatnie przekazały część towaru potrzebnego na wykończenie w/w budowy za co strażacy OSP Rogoźno serdecznie dziekują. Głównymi twórcami powstałego pomieszczenia byli druhowie Łukasz Gracz i Tobiasz Felsmann, którzy przy pomocy kilku strażaków wykonali te prace nieodpłatnie.

Sporządził: dh Sebastian Rabsch

Zdjęcie: dh Krzysztof Pietruszczak