IP54.80.157.133
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia Nowa szatnia Strażaków gotowa !!!

W dniu 11 listopada 2014r. po uroczystych obchodach Święta Niepodległości w remizie OSP Rogoźno został oddany do użytku przedłużony garaż wraz z szatnią na ubiory bojowe strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. W przedłużonym garażu będą stały dwa wozy bojowe GLBA 0,2/0,4 Rt Ford Transit i GBA 2,5/16 Rt Star-Man. Wykonanie dość drogiej inwestycji nie byłoby możliwe poza środkami własnymi jednostki, które przekazał Zarząd OSP z Prezesem Romanem Jaśkowiakiem na czele, bez pomocy lokalnych firm które nieodpłatnie przekazały część towaru potrzebnego na wykończenie w/w budowy za co strażacy OSP Rogoźno serdecznie dziekują. Głównymi twórcami powstałego pomieszczenia byli druhowie Łukasz Gracz i Tobiasz Felsmann, którzy przy pomocy kilku strażaków wykonali te prace nieodpłatnie.

Sporządził: dh Sebastian Rabsch

Zdjęcie: dh Krzysztof Pietruszczak