facebook

Menu użytkownika

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj97
Wczoraj418
Tydzień1166
Miesiąc6706
IP54.156.37.174
Zalogowani 0
Goście 20
Zarejestrowani 2
Online
-

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Użytkowników : 2
Artykułów : 951
Zakładki : 27
Odsłon : 850322
Start

ROGOZIŃSKA MDP CZWARTA W WIELKOPOLSCE

 

W dniu 9 czerwca 2013r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Rogoźno brała udział w XIV Wielkopolskim Rajdzie MDP na trasie Licheń Stary - Ignacewo. Zadaniem młodych adeptów pożarnictwa było przejście wraz z opiekunami trasy o długosci 11 km. i zaliczeniu na niej 7 konkurencji.
Na powyższe konkurencje składało się : rozwiązanie testu z wiedzy o Sanktuarium w Licheniu,zadanie medyczne,
konkurencja CTiF węzły strażackie,śpiew hymnu strażackiego,strzelanie z paintballa,rozwiązanie testu na temat Powstania Styczniowego i prezentacja musztry.Drużyna z Rogoźna na maksymalna liczbę punktów 74 zdobyła 66 punktów,co dało drugi wynik, a w ogólnej klasyfikacji 4 miejsce,gdyż pierwsze trzy drużyny miały po 68 punktów,także do zwycięstwa zabrakło tylko trzech oczek.Zwyciężyła drużyna MDP OSP Borzęciczki. Dodatkowo podczas uroczystosci wręczania nagród,jury Rajdu nagrodziło MDP OSP Rogoźno za najlepsze zdyscyplinowanie na trasie Rajdu,musztrę i śpiew hymnu strazackiego.W zawodach startowało 18 drużyn z całej Wielkopolski.Z MDP OSP w Rogoźnie w Rajdzie startowali: Marcin Ratajczak, Michał Przybysz, Michał Kaniewski, Kajetan Sierzchuła, Szymon Mosicki, Kacper Betka, Patryk Ratajczak, Klaudia Rozmiarek i Natalia Smantek oraz opiekunowie MDP dh. Sebastian Rabsch i dh. Monika Jaśkowiak oraz Naczelnik OSP dh. Marek Zieliński.


 

 

 

Opiekunowie MDP OSP Rogoźno składają podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu Burmistrzowi Rogoźna oraz przewoźnikowi p.Mirosławowi Baczyńskiemu i Zarządowi OSP Rogoźno z Prezesem Romanem Jaśkowiakiem na czele.


Opracowanie: Z-ca naczelnika OSP Rogoźno dh Sebastian Rabsch

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa