facebook

Logowanie

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.

Statystyki

Dzisiaj239
Wczoraj195
Tydzień1856
Miesiąc6904
IP54.80.169.119
Zalogowani 0
Goście 37
Zarejestrowani 153
Online
-
Użytkowników : 4520
Artykułów : 856
Zakładki : 27
Odsłon : 711025
Start

ROGOZIŃSKA MDP CZWARTA W WIELKOPOLSCE

 

W dniu 9 czerwca 2013r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Rogoźno brała udział w XIV Wielkopolskim Rajdzie MDP na trasie Licheń Stary - Ignacewo. Zadaniem młodych adeptów pożarnictwa było przejście wraz z opiekunami trasy o długosci 11 km. i zaliczeniu na niej 7 konkurencji.
Na powyższe konkurencje składało się : rozwiązanie testu z wiedzy o Sanktuarium w Licheniu,zadanie medyczne,
konkurencja CTiF węzły strażackie,śpiew hymnu strażackiego,strzelanie z paintballa,rozwiązanie testu na temat Powstania Styczniowego i prezentacja musztry.Drużyna z Rogoźna na maksymalna liczbę punktów 74 zdobyła 66 punktów,co dało drugi wynik, a w ogólnej klasyfikacji 4 miejsce,gdyż pierwsze trzy drużyny miały po 68 punktów,także do zwycięstwa zabrakło tylko trzech oczek.Zwyciężyła drużyna MDP OSP Borzęciczki. Dodatkowo podczas uroczystosci wręczania nagród,jury Rajdu nagrodziło MDP OSP Rogoźno za najlepsze zdyscyplinowanie na trasie Rajdu,musztrę i śpiew hymnu strazackiego.W zawodach startowało 18 drużyn z całej Wielkopolski.Z MDP OSP w Rogoźnie w Rajdzie startowali: Marcin Ratajczak, Michał Przybysz, Michał Kaniewski, Kajetan Sierzchuła, Szymon Mosicki, Kacper Betka, Patryk Ratajczak, Klaudia Rozmiarek i Natalia Smantek oraz opiekunowie MDP dh. Sebastian Rabsch i dh. Monika Jaśkowiak oraz Naczelnik OSP dh. Marek Zieliński.


 

 

 

Opiekunowie MDP OSP Rogoźno składają podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu Burmistrzowi Rogoźna oraz przewoźnikowi p.Mirosławowi Baczyńskiemu i Zarządowi OSP Rogoźno z Prezesem Romanem Jaśkowiakiem na czele.


Opracowanie: Z-ca naczelnika OSP Rogoźno dh Sebastian Rabsch

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa