facebook

Menu użytkownika

LogowaniePolecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj66
Wczoraj401
Tydzień467
Miesiąc8663
IP54.83.81.52
Zalogowani 0
Goście 3
Zarejestrowani 2
Online
-
Użytkowników : 2
Artykułów : 894
Zakładki : 27
Odsłon : 752406
Start

Ania & Tobiasz 17-06-2017

W dniu 17 czerwca 2017r. w Kościele p.w. Św. Wita w Rogoźnie miała miejsce Doniosła Uroczystość Zaślubin. Sakramentalne tak przyrzekali sobie Ania Pyssa i dh Tobiasz Felsmann. Dh Tobiasz jest członkiem czynnym jednostki OSP Rogoźno i również członkiem zarządu. Podczas uroczystości nie zabrakło druhen i druhów oraz członków MDP z OSP Rogoźno, którzy swoją radością podzielili się z Młodą Parą poprzez utworzenie tradycyjnego szpaleru strażackiego przy użyciu strażackich toporków. Młodej Parze Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia życzą członkowie jednostki OSP Rogoźno.
Serdeczne podziękowania chciałbym złożyć dla jednostek OSP z Gościejewa, Budziszewka, Owieczek, Słomowa i Skoków za oprawę podczas przejazdu Młodej Pary w asyście wozów strażackich.

Sporządził:
Komendant Miejsko Gminny ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa