facebook

Logowanie

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.

Statystyki

Dzisiaj239
Wczoraj195
Tydzień1856
Miesiąc6904
IP54.80.169.119
Zalogowani 0
Goście 11
Zarejestrowani 153
Online
-
Użytkowników : 4520
Artykułów : 856
Zakładki : 27
Odsłon : 711014
Start

Ania & Tobiasz 17-06-2017

W dniu 17 czerwca 2017r. w Kościele p.w. Św. Wita w Rogoźnie miała miejsce Doniosła Uroczystość Zaślubin. Sakramentalne tak przyrzekali sobie Ania Pyssa i dh Tobiasz Felsmann. Dh Tobiasz jest członkiem czynnym jednostki OSP Rogoźno i również członkiem zarządu. Podczas uroczystości nie zabrakło druhen i druhów oraz członków MDP z OSP Rogoźno, którzy swoją radością podzielili się z Młodą Parą poprzez utworzenie tradycyjnego szpaleru strażackiego przy użyciu strażackich toporków. Młodej Parze Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia życzą członkowie jednostki OSP Rogoźno.
Serdeczne podziękowania chciałbym złożyć dla jednostek OSP z Gościejewa, Budziszewka, Owieczek, Słomowa i Skoków za oprawę podczas przejazdu Młodej Pary w asyście wozów strażackich.

Sporządził:
Komendant Miejsko Gminny ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa