facebook

Logowanie

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.

Statystyki

Dzisiaj46
Wczoraj706
Tydzień2194
Miesiąc9173
IP54.224.210.130
Zalogowani 0
Goście 18
Zarejestrowani 144
Online
-
Użytkowników : 3093
Artykułów : 798
Zakładki : 27
Odsłon : 666725
Start

Ania & Tobiasz 17-06-2017

W dniu 17 czerwca 2017r. w Kościele p.w. Św. Wita w Rogoźnie miała miejsce Doniosła Uroczystość Zaślubin. Sakramentalne tak przyrzekali sobie Ania Pyssa i dh Tobiasz Felsmann. Dh Tobiasz jest członkiem czynnym jednostki OSP Rogoźno i również członkiem zarządu. Podczas uroczystości nie zabrakło druhen i druhów oraz członków MDP z OSP Rogoźno, którzy swoją radością podzielili się z Młodą Parą poprzez utworzenie tradycyjnego szpaleru strażackiego przy użyciu strażackich toporków. Młodej Parze Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia życzą członkowie jednostki OSP Rogoźno.
Serdeczne podziękowania chciałbym złożyć dla jednostek OSP z Gościejewa, Budziszewka, Owieczek, Słomowa i Skoków za oprawę podczas przejazdu Młodej Pary w asyście wozów strażackich.

Sporządził:
Komendant Miejsko Gminny ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa