Menu użytkownika

IP54.162.227.37

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106

Ania & Tobiasz 17-06-2017

W dniu 17 czerwca 2017r. w Kościele p.w. Św. Wita w Rogoźnie miała miejsce Doniosła Uroczystość Zaślubin. Sakramentalne tak przyrzekali sobie Ania Pyssa i dh Tobiasz Felsmann. Dh Tobiasz jest członkiem czynnym jednostki OSP Rogoźno i również członkiem zarządu. Podczas uroczystości nie zabrakło druhen i druhów oraz członków MDP z OSP Rogoźno, którzy swoją radością podzielili się z Młodą Parą poprzez utworzenie tradycyjnego szpaleru strażackiego przy użyciu strażackich toporków. Młodej Parze Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia życzą członkowie jednostki OSP Rogoźno.
Serdeczne podziękowania chciałbym złożyć dla jednostek OSP z Gościejewa, Budziszewka, Owieczek, Słomowa i Skoków za oprawę podczas przejazdu Młodej Pary w asyście wozów strażackich.

Sporządził:
Komendant Miejsko Gminny ZOSP RP w Rogoźnie