facebook

Logowanie

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.

Statystyki

Dzisiaj164
Wczoraj479
Tydzień1016
Miesiąc8257
IP54.80.157.133
Zalogowani 0
Goście 60
Zarejestrowani 153
Online
-
Użytkowników : 4521
Artykułów : 856
Zakładki : 27
Odsłon : 714439
Start Akcje i Interwencje Sierpień 2017 OSP ROGOŹNO Z PUCHAREM

OSP ROGOŹNO Z PUCHAREM

OSP ROGOŹNO Z PUCHAREM
NA ZIEMI WĄGROWIECKIEJ!!!

W dniu 19 sierpnia 2017r. na Plaży Miejskiej w Wągrowcu odbyły się Zawody Strażackiej Piłki Wodnej(Prądopiłka) o Puchar Burmistrza Wągrowca. Do rywalizacji na Wągrowieckim akwenie przystąpiły drużyny OSP Rogoźno( dwie drużyny), OSP Pruśce, OSP Budziszewko, OSP Wągrowiec, OSP Wapno i OSP Gołańcz. Po losowaniu i meczach fazy pucharowej do finału zakwalifikowały się drużyny OSP Rogoźno I i OSP Pruśce. Zwycięzcą meczu finałowego i zarazem całego turnieju została jednostka OSP Rogoźno I. Wyniki poszczególnych meczy zwycięskiej drużyny:
OSP Rogoźno - OSP Wągrowiec 6:5
OSP Rogoźno - OSP Gołańcz 5:4 po dogrywce
OSP Rogoźno - OSP Pruśce 7:1
Druga drużyna OSP Rogoźno zakończyła rywalizację w pierwszej rundzie po porażce z OSP Pruśce 3:6.
Drużyna OSP Rogoźno I wystąpiła w składzie Dariusz Kaczmarek(mechanik), Marek Rozmiarek, Paweł Felsmann, Przemysław Grabarczyk, Marek Sawiński i Marcin Kaniewski. Kapitanem drużyny był Prezes OSP Roman Jaśkowiak.
Druga drużyna wystąpiła w składzie: Dariusz Kaczmarek(mechanik), Łukasz Felsmann, Michał Przybysz, Kajetan Sierzchuła i Patryk Szcześniak. Kapitanem drużyny był Z-ca naczelnika Tomasz Ruciński.
Zdjęcia: OSP Rogoźno, OSP Wągrowiec

Sporządził:
Naczelnik OSP Rogoźno
Sebastian Rabsch

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa