IP52.91.84.219
Start Akcje i Interwencje Sierpie? 2017 OSP ROGO?NO Z PUCHAREM

OSP ROGO?NO Z PUCHAREM

NA ZIEMI W?GROWIECKIEJ!!!

W dniu 19 sierpnia 2017r. na Pla?y Miejskiej w W?growcu odby?y si? Zawody Stra?ackiej Pi?ki Wodnej(Pr?dopi?ka) o Puchar Burmistrza W?growca. Do rywalizacji na W?growieckim akwenie przyst?pi?y dru?yny OSP Rogo?no( dwie dru?yny), OSP Pru?ce, OSP Budziszewko, OSP W?growiec, OSP Wapno i OSP Go?a?cz. Po losowaniu i meczach fazy pucharowej do fina?u zakwalifikowa?y si? dru?yny OSP Rogo?no I i OSP Pru?ce. Zwyci?zc? meczu fina?owego i zarazem ca?ego turnieju zosta?a jednostka OSP Rogo?no I. Wyniki poszczególnych meczy zwyci?skiej dru?yny:
OSP Rogo?no - OSP W?growiec 6:5
OSP Rogo?no - OSP Go?a?cz 5:4 po dogrywce
OSP Rogo?no - OSP Pru?ce 7:1
Druga dru?yna OSP Rogo?no zako?czy?a rywalizacj? w pierwszej rundzie po pora?ce z OSP Pru?ce 3:6.
Dru?yna OSP Rogo?no I wyst?pi?a w sk?adzie Dariusz Kaczmarek(mechanik), Marek Rozmiarek, Pawe? Felsmann, Przemys?aw Grabarczyk, Marek Sawi?ski i Marcin Kaniewski. Kapitanem dru?yny by? Prezes OSP Roman Ja?kowiak.
Druga dru?yna wyst?pi?a w sk?adzie: Dariusz Kaczmarek(mechanik), ?ukasz Felsmann, Micha? Przybysz, Kajetan Sierzchu?a i Patryk Szcze?niak. Kapitanem dru?yny by? Z-ca naczelnika Tomasz Ruci?ski.
Zdj?cia: OSP Rogo?no, OSP W?growiec

Sporz?dzi?: